ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ до ПОЛЬЩІ
В
УКРАЇНІ
ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

Дізнайтеся про нову систему реєстрації до ППВА у місті Києві від 3.10.2016 – тут.

Номери телефонів Колл-центру, з яких оператори будуть здійснювати зєднання із заяниками:

+380 931701648; +38 032 2362596; +380 443907967.

Номер телефону, за яким можна дізнатися причину зміни реєстрації колл-центром, якщо з Вами не зв’язався оператор попередньо: +380 443907953

За цим номером телефону не здійснюється реєстрація, а загальну інформацію можна отримати за вищевказаними номерами телефонів колл-центру.

Призначення дати подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет інших Консульських Округів Для того щоб ознайомитися з інструкцією для здійснення реєстрації - натисніть тут .

Зауважте, будь-ласка, що проводити реєстрацію на офіційному веб-сайті ППВА можна у будь-який день тижня (включно з вихідними та святковими днями), та у будь-яку годину доби.

Натисніть тут для призначення дати подачі документів. Запис / перезапис / скасування реєстрації може бути здійснене виключно заявником особисто або батьками за неповнолітніх дітей.

Зауважте, реєстрація на подачу документів можлива виключно за 24 години до дня подачі документів до 15:30.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: переконайтеся, будь ласка, що після здійснення запису Вам надійшов лист-підтвердження з тією самою кількістю заявників, яких Ви реєстрували. У випадку, коли лист-підтвердження було надіслано на меншу кількість, необхідно повторно здійснити реєстрацію. Документи заявників, які не записані, не будуть прийняті в ППВА.

До відома заявників:
Категорія «Місцевий Прикордонний Рух» - призначена лише для заявників, які бажають подати заяву на отримання дозволів місцевого прикордонного руху. Заявники, які бажають подати документи на отримання візи, але здійснять реєстрацію на категорію «Місцевий Прикордонний Рух» - не будуть прийняті у ППВА, така реєстрація вважатиметься не дійсною.
Категорія «Шенгенська туристична» - призначена лише для заявників, які бажають подати заяву на отримання туристичної візи Шенген до Польщі. Заявники, які зареєстровані на цю категорію, але мають іншу мету поїздки, не будуть прийняті у ППВА, така реєстрація вважатиметься не дійсною.

Важливо: Змінити дату подачі документів можливо лише через кол центр. Будь ласка, змініть призначену Вами дату, якщо подача документів у визначений Вами день неможлива. Зауважте, що змінити/відмінити дату можливо за 24 години до призначеної дати подачі документів.

* Для ППВА у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Тернополі, Луцьку та Рівному змінити/відмінити дату можливо за 48 годин до призначеної дати подачі документів.

Натисніть тут для того, щоб надрукувати лист-підтверження запису
Натисніть тут для того, щоб перевірити запис на подачу документів
Натисніть тут для того, щоб перевірити наявність доступних для реєстрації дат. Зауважте: дати, вказані за цим посиланням, доступні для реєстрації у кол-центрі. Однак під час з'єднання з кол-центром запис може відбуватися на інші дати з уваги на запис інших заявників.

Зауважте: реєстрація на подання документів до ППВА за допомогою кол-центру може бути здійснена виключно особисто заявником і лише з того номеру, який був наданий у відділенні банку в момент оплати сервісного збору.

Важливо: якщо Ваш номер телефону відсутній у списку телефонних номерів, поданих при оплаті сервісного збору, можливість з’єднання з оператором для реєстрації буде відсутня.

Необхідно пам’ятати, що з метою безпеки кол-центр не обслуговує дзвінки, здійснені з невизначених номерів.

+38 044 5955151
+ 38 032 2351776
+ 38 032 2424564
+38 050 4193010
+ 38 067 3430480
+38 093 1755503
08:00 – 22:00, з Пн. по Пт.

У випадку консультацій Ви можете відвідати ППВА без попереднього запису, або написати до нас на електронну пошту того ППВА, до якого Ви маєте намір подавати документи.

Вся інформація, яка надається при призначенні дати подачі документів, повинна бути достовірною та точною. У випадку, якщо дані міститимуть помилки, документи прийматись до розгляду не будуть. Будьте уважні, вибираючи візову категорію, на яку Ви складаєте документи. У випадку вибору невірної категорії візи Ваші документи можуть бути не прийняті до розгляду.

Зауважте, будь ласка, що документи для отримання візи до Польщі необхідно подавати до ППВА того Консульського округу, у якому Ви прописані. Щоб перевірити територіальну компетенцію – натисніть ту

Для отримання додаткової інформації Ви можете написати повідомлення на електронну адресу:

Електронна адреса Розташування ППВА
info_lviv@polandvisa-ukraine.com Львів
Івано-Франківськ
Ужгород
info_kiev@polandvisa-ukraine.com Київ
info_odessa@polandvisa-ukraine.com Одеса
info_lutsk@polandvisa-ukraine.com Тернопіль
Луцьк
Рівне
info_kharkiv@polandvisa-ukraine.com Харків
Дніпропетровськ
Info_vinnytsya@polandvisa-ukraine.com Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернівці

Якщо Ви залишились задоволені наданими послугами або у Вас є скарги, будь ласка, проінформуйте нас, написавши листа на адресу: feedback@polandvisa-ukraine.com.
Авторське право . VFS Global. Всі права захищені.